Tyrkysový pennyboard Mint

tyrkysovy-pennyboardSkateboardy jsou stále populárnějším dopravním prostředkem. Výhody, které mají oproti koloběžkám nebo bicyklům jsou hlavně skladnost a samozřejmě i pořizovací cena, která hraje u teenagerů opravdu velkou roli.

V současnosti nejoblíbenější verze skateboardu se nazývá pennyboard. Je vhodný zejména pro dívky, ale pořídit si jej může samozřejmě naprosto kdokoliv, meze se tu nekladou. Předností jsou rozměry, vejde se totiž do každého školního batohu a navíc neváží více než dva kilogramy.

Použití velmi kvalitních plastů samozřejmostí

Že tenhle kousek plastu vůbec nic nevydrží a je to zbytečná investice? Něčeho podobného se nemusíte vůbec bát. Pennyboard totiž obstál v nejtěžších možných testech, „přežil“ i přejetí od průměrného automobilu.

To už je důkazem, že máte před sebou opravdovou kvalitu, která je navíc maximálně stylová. Pokud se chcete lišit od svého okolí, vyberte si barvu trucků či koleček přesně podle sebe.

Tyrkysový pennyboard s růžovými kolečky, to je skvělá možnost pro každou mladou slečnu, která se chce líbit a současně být maximálně mobilní. Na skateboardu totiž můžete jezdit do školy, na kroužek, domů, prostě kamkoliv – bezpečně a bez obav.

Když přijde domů rotoped nebo PC stůl, musíte ho nejprve složit – a to chce manuální zručnost a minimálně hodinu času. To pro pennyboard vůbec neplatí, prkno totiž dostanete ve stavu připraveném k okamžitému použití.

Takže stačí jen položit na silnici a rozjet se vstříc dobrodružství. Možná předtím ještě chvíli potrénovat, pokud patříte mezi začátečníky – ale samotná jízda na skateboardu není přece nic složitého!

Tyrkysová je velmi módní

Pastelové barvy dnes zkrátka letí, nemusíte být znalci módy, abyste tohle přinejmenším tušili. A tomu samozřejmě vycházejí vstříc i výrobci pennyboardů. Odstíny modré, fialové, růžové nebo skateboard, který se nese v barvách jamajské trikolóry. Stačí si jen vybrat, možnosti jsou tu totiž (skoro) neomezené.

2 komentáře

  1. Aneta Mahrova11.6.2016 at 7:35

    Ten je boží?

    Odpovědět
  2. Kolik stoji korun

    Odpovědět

Your email address will not be published.