Pravý pennyboard

pravy-pennyboardObdobí skateboardů se opět vrací do módy a vy tak dnes na ulicích nepotkáte jen klasické longboardy, ale i různě barevné plastové skateboardy, cruisery a pennyboardy.

Pravé Penny boardy či jiné plastové cruisery jsou v poslední době opravdu velmi oblíbené a není divu, že po nich touží snad každá holka v pubertě.

Bohužel ceny originálních pravých penny skateboardů nejsou příliš přívětivé a tak na ně musí mnoho lidí dlouho šetřit. Ne každý si totiž může dovolit utratit za skateboard 3500 Kč.

U nás funguje takových obchodů hned několik, protože zájem o tyhle skateboardy a cruisery je opravdu velký a mnoho obchodů ani nestíhá naskladňovat.

Pokud hledáte pravý nebo nepravý penny board nebo skateboard do 2000 Kč, pak pro vás máme několik typů.

Určitě nemá v této cenové relaci smysl přemýšlet o nákupu originálního Penny boardu. Ani ten nejlevnější originální Penny board vás totiž nevyjde na méně než 3000 Kč.

Pokud chcete skateboard do 2000 Kč, je potřeba se poohlédnout jinde. Jedním z tipů je sledovat slevy na eshopu Zefstyle.cz, který patří mezi druhého největšího prodejce skateboardů ve stylu ne úplně pravých penny u nás. Nabízí také kvalitní skateboardy, proto jsou ceny většinou přes 2000 Kč, mají ovšem i výprodeje a slevové akce.

Aktuálně si tak v tomto eshopu můžete pořídit za cenu do 2000 Kč skateboardy v růžové (Zefboard Pink), fialové (Zefboard Purple) a v bílé barvě (Zefboard White).

1 Comment

  1. […] a jezdí na nich většinou mladí mezi 12 – 25 lety. Mnoho z nich má pravděpodobně originální Penny board, ale jsou i tací, kteří nechtějí utratit 3500 Kč za základní variantu a raději hledají […]

    Odpovědět

Your email address will not be published.