Penny board od 799 kč

Penny boardy či jiné plastové cruisery jsou v poslední době opravdu velmi oblíbené a není divu, že po nich touží snad každá holka v pubertě.

Bohužel ceny originálních penny skateboardů nejsou příliš přívětivé a tak na ně musí mnoho lidí dlouho šetřit. Ne každý si totiž může dovolit utratit za skateboard 3500 Kč.

Na trhu jsou ovšem kromě peny boardů také skateboardy jiných značek anebo slevové akce, takže se může stát, že se vám podaří koupit si tenhle skateboard či cruiser i do 1000 Kč.

Jedním z takových příkladů jsou třeba skateboardy z Decathlonu. V této prodejně si můžete pořídit skateboard který sice není pravým Penny boardem, ale je mnohem levnější. Jde o dětský skejt Templar, který opravdu nestojí více než 799 Kč.

I na internetu se občas dají sehnat levnější kousky, ovšem tyhle skateboardy se velmi rychle vyprodávají a naskladnění trvá dlouho.

Jedním z takových opravdu levných, nebo snad dokonce nejlevnějších skateboardů je skejt Worker Stace, který najdete na heurece už za cenu 740 Kč, vejdete se tedy do 799 Kč. Bohužel už nějakou dobu sledujeme obchody, které penny-board-799tenhle skateboard nabízí a téměř neustále je toto zboží vyprodané.

Pokud byste byli ochotni dát ještě o 50 kč více a překročit limit 799 Kč, můžete si pořídit skateboard Spartan plastic, který je na heurece v nabídce za 845 Kč.

Posledním skateboardem za opravdu nízkou cenu, který zároveň připomíná klasický Penny board je Tempish Buffy. Jde ovšem o dětskou verzi a jak můžete sami vidět, má tenhle skateboard úplně jiná kolečka a trucky, než klasické penny boardy.

Skateboardy a penny boardy do 799 Kč tedy k dostání určitě jsou, ovšem jejich cena je už znatelná na kvalitě produktů.

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.