Penny board eshop cz

V nabídce různých eshopů, obchodů a prodejen s Penny boardy si můžete vybírat skejty od několika značek. Asi nejdražší, ale kvalitní jsou skejty od Penny boards Australia. Kromě Penny boards Australia jsou u nás v různých shopech potom dostupné také značky jako Miller Division, Zefstyle, Crocuta, Spartan či Worker.

Velké srovnání eshopů skateboardů a Penny boardů

Pokud přemýšlíte o koupi penny boardu a prošli jste si několik eshopů, možná nechápete přesně rozdíl mezi jednotlivými druhy a značkami těchto skejtů a proč se ceny mohou lišit o takové částky. Začněme u originálních Penny boardů, které v Česku koupíte hlavně v eshopu Honzovy-longboardy.cz

Jde o nejdražší skateboardy tohoto typu, ovšem také o pravé značkové zboží od australského výrobce. Skejty od Penny boards jsou v klasických barvách asi za cenu 3400 Kč, desky s potiskem jsou potom za příplatek, stejně jako velké plastové skateboardy penny Nickel 27.

O něco levnější jsou skateboardy značky Crocuta. Jde o relativně nový eshop, ale přináší nové trendy kousky a barvy, které nejsou u penny boardů tolik vidět. U nich stojí nejdražší skateboard ve stylu Penny 3000 Kč, levnější kousky potom 2899 Kč. Výhodou v eshopu Crocuta je ovšem to, že vám zde dají tašku na penny board zdarma.

Další eshop, který v našem srovnání určitě nemůžeme zapomenout je Zefstyle.cz, kde nabízí takové standardní plastové barevné skateboardy. V nabídce mají asi 12 produktů, klasické desky tak i „penny boardy s potiskem“. Ceny jsou zde od 1999 až do 3000 Kč, podle typu skateboardu. Výhodou zde je potom to, že neplatíte poštovné a dají vám brýle ke skejtu zdarma.

Co se týče kvality, vychází z tohohle srovnání nejlépe eshopy Crocuta a honzovy-longboardy.cz s jejich značkovými peny skejty. Zefboardy sice nejsou nekvalitní, ale mají pouze ložiska ABEC7.

1 Comment

  1. […] to se dá říci o skateboardech značky Penny určené zejména dívkám. Váha do dvou kilogramů a […]

    Odpovědět

Your email address will not be published.