Penny board do 2000 kč

Plastové skateboardy v různých barvách ať už od značky Penny board či od jiných firem jsou v poslední době mezi teenagery opravdu velmi oblíbené.

penny-board-2000Bohužel ne každý si můžete tenhle skejt pořídit, protože ceny za některé značkové kousky jsou opravdu vysoké.

Tohle platí především v eshopu honzovy-longboardy.cz, kde si za značku připlatíte a skateboard vás tak vyjde klidně až o 1000 Kč více než skejt jiné značky s podobnými součástkami.

Pokud hledáte penny board nebo skateboard do 2000 Kč, pak pro vás máme několik typů.

Určitě nemá v této cenové relaci smysl přemýšlet o nákupu originálního Penny boardu. Ani ten nejlevnější originální Penny board vás totiž nevyjde na méně než 3000 Kč.

Pokud chcete skateboard do 2000 Kč, je potřeba se poohlédnout jinde. Jedním z tipů je sledovat slevy na eshopu Zefstyle.cz, který patří mezi druhého největšího prodejce skateboardů ve stylu penny u nás. Nabízí také kvalitní skateboardy, proto jsou ceny většinou přes 2000 Kč, mají ovšem i výprodeje a slevové akce.

Aktuálně si tak v tomto eshopu můžete pořídit za cenu do 2000 Kč skateboardy v růžové (Zefboard Pink), fialové (Zefboard Purple) a v bílé barvě (Zefboard White).

3 komentáře

  1. […] opravdu nejlevnější pennyboardy jsou samozřejmě od jiné značky. Na trhu jsou asi nejlevnější skejty od značky Spartan, […]

    Odpovědět
  2. Já přemýšlím o pennyboardu od značky MAUI ale nemůžu najít žádné recenze ani zmínění. Nemáte někdo s tím to penny boardem skušenost?
    Děkuji

    Odpovědět

Your email address will not be published.