Nejlevnější pennyboardy – kde koupit?

Ten kdo někdy vyzkoušel plastové skateboardy a cruisery ve stylu Penny boardů mi dá určitě za pravdu v tom, že jde o super předělávku retro skateboardů. Design připomínající oldschoolové skateboardy fish a trucky a kolečka z moderních longboardů se propojili a dali tak vzniknout pennyboardům, které si oblíbili spousty holek i kluků.

Jako první začala s těmito retro skateboardy firma Penny, následovali však další značky, jako třeba Baby Miller, Zefstyle či Tempish s jejich skejtem Worker.

Originální Penny boardy ovšem rozhodně nepatří mezi nejlevnější cruisery a proto mnoho lidí hledá levnější alternativy, mezi které patří například skejty od Baby Miller či Zefboardy.

V dnešním článku se podíváme na to, jaké pennyboardy jsou ty opravdu nejlevnější a kde si tyhle mini longboardy můžete pořídit, ať už pro sebe anebo třeba jako tip na vánoční dárek pro svoje děti.

Nejlevnější pennyboardy a cruisery

Ty opravdu nejlevnější pennyboardy jsou samozřejmě od jiné značky. Na trhu jsou asi nejlevnější skejty od značky Spartan, které obbčas v penny board shopu pořídíte už za méně než 1000 Kč.

Vyplatí se ovšem kupovat takové zboží? Skateboardy přeci jen kupuje člověk hlavně proto, že si na nich chce zajezdit a užít si co nejvíce zábavy, což však u levnějších skejtů jen tak nejde. Jednak je zde často nižší nosnost, ale hlavně je zde úplně jiná kvalita trucků i koleček.

Nejlevnější pennyboardy

Kolečka u nejlevnějších pennyboardů jsou často velmi malá, takže mají problém přejet nerovnosti v terénu a také slidování nebude úplně ideální. Podobné to je s trucky, které jsou velmi často přiliš „tvrdé“ takže váš levný pennyboard vlastně nezatáčí.

Levné a přitom kvalitní skateboardy

Nejlepší je pravděpodobně zvolit zlatou střední cestu a vybrat si skejty od Baby Miller či Zefstyle. Jde o značky, které nabízí kvalitní zboží, jednotlivé součástky skateboardů jsou kvalitou téměř srovnatelné s Penny boardy, hlavní rozdíl je pouze v tom, že „fake Pennyboardy“ nemají loga a popisy.

penny board nejlevnější

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.