Baby Miller pennyboard

baby-miller-pennyboardBarevné plastové skateboardy jste letos mohli na ulici zahlédnout často. Kromě originálních Penny boards Australia skateboardů a cruiserů ve Česku prodávají také další značky, mezi než patří třeba skejty Baby Miller, Zefstyle, Worker či Spartan.

Bohužel jsou tyhle plastové cruisery novinkou a tak zatím není příliš mnoho recenzí a hodnocení na skateboardy/mini longboardy od více značek.

Právě proto se v našem článku podíváme na to, co skejty od Baby Miller nabízí a srovnáme je s konkurenčními produkty.

Baby Miller recenze

Baby Miller – to jsou odolné plasťáky pro pohodovou dopravu po městě. Baby jsou prakticky nezničitelné a jsou vhodné jak pro děti tak dospělé. Jeho malé rozměry oceníte při přenášení, ale hned po prvním svezení zjistíte, že malé jsou jen rozměry, ale zážitek z jízdy je obrovský.

Tohle píšou o Baby miller pennyboardech v eshopu Honzovy-longboardy.cz, kde si můžete tyhle skejty docela levně pořídit. Podívejme se na detailní parametry, jako je hmotnost, délka či trucky na tomto pennyboardu.

Na první pohled jsou Baby Miller velmi podobné originálům Penny boards, ale když se podíváte pozorněji, všimnete si, že uprostřed je místo kruhu šestihran a v tom logo Baby Miller.

Trochu jiný je také povrch desky, vzorek není úplně stejných jako u original pennyboardů. Jinak je ale deska k nerozeznání.

Co se týče trucků, nabízí Baby Miller trucky ve stejné velikosti, jen bez vylisovaného loga, jaké mají Penny boardy. Bohužel jsme jízdní vlastnosti netestovali v praxi, takže můžeme jen odhadovat, zda zatáčí podobně či hůře než originály.

Co určitě potěší je cena. Ta je oproti originálním Penny boards znatelně nižší. V době, kdy vyšel tento článek jste si mohli nejlevnější Baby Miller skateboardy a penny boardy v eshopu Honzovy-longboardy.cz pořídit za za 1790 Kč.

Srovnání s konkurencí

Když se podíváme, jak jsou na tom v porovnání s Baby Miller skateboardy ostatní značky, zjistíme, že výběr zase tak široký není.

Měli jsme možnost testovat cruisery Worker a ty jsou bohužel nepříliš povedená. Co se týče materiálů a zpracování skateboardu, je to velmi kvalitní provedení, ovšem jízdní vlastnosti jsou nepříliš dobré a skateboard vlastně vůbec nezatáčel. Workery jsou sice o pár set korun levnější, ale dali bychom rozhodně přednost Baby pennyboardu.

Dalšími skateboardy a cruisery jsou Zefboardy, které si můžete pořídit v eshopu Zefstyle.cz. Ty jsou nabízeny v podobných barvách jako skejty od Baby Miller a i cena je velmi podobná, skejty ze Zefstyle.cz jsou o 1000 Kč dražší.

Jde asi o nejvyrovnanější produkty, bonusem pro Zefstyle.cz je to, že vám dají ke každému skejtu brýle zdarma a pokud nakoupíte alespoň za 2000 Kč, máte poštovné zdarma.

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.